2019 rodzina zjednoczona na modlitwie 2018 rodzina zjednoczona na modlitwie 2017 rodzina zjednoczona na modlitwie 2016 rodzina zjednoczona na modlitwie

Cecyliada 2008
W sobotę 22.11.2008 w Kościele św. Rafała Kalinowskiego w Ełku, odbył się XV Konkurs Piosenki Religijnej „Cecyliada 2008", zorganizowany przez Salezjańskie Oratorium św. Jana Bosko w Ełku. Patronat nad konkursem objęło Diecezjalne Radio św. Wojciecha w Ełku a Nagrody ufundowało Centrum Oświatowo Dydaktyczne, Wydział Duszpasterstwa Ogólnego, Caritas oraz Oratorium św. Jana Bosko w Ełku.

Konkurs podzielono na 4 kategorie

Zespoły dziecięce:

  • 1 miejsce: Perełki z Parafii św. Jakuba w Bakałarzewie
  • 2 miejsce: Zespół „Mix" ze Sz. P. w Olecku
  • 3 miejsce: Wesołe Nutki „ " z Parafii św. Wojciecha w Suwałkach

Wyróżnienie: „ Aniołki ks. Bosko" z Parafii św. Rafała Kalinowskiego w Ełku

Oprócz tego w kategorii udział wzięli:

  • „Skarby Augustowa" - Parafia świętej Rodziny w Augustowie
  • Aurelia Majewska, Wiktoria Majewska - Parafia św. Wojciecha w Ełku
  • Schola dziecięca z Konieczek - Parafia p.w. Chrystusa Sługi w Ełku
  • Anielska Drużyna - Parafia katedralna św. Wojciecha w Ełku
  • Cherubinki - Parafia p.w. św. Pawła i Piotra w Suwałkach

Zespoły młodzieżowe:

  • 1 miejsce: „Fides" z Parafii św. Jana Chrzciciela w Augustowie
  • 2 miejsce: „Duc in altum" z Parafii p.w. św. Wojciecha Bp i Męczennika w Ełku
  • 3 miejsce: „SG" z Parafii M.B. Miłosierdzia w Suwałkach

Wyróżnienie:

  • „Effatha" z Parafii p.w. Ducha Świętego w Ełku
  • „Fiiat" „ z Parafii N.M.P. Królowej Polski w Olecku

Oprócz tego udział wzięli:

  • Zespół młodzieżowy z Gimnazjum - Parafia p.w. Świętej Rodziny w Olecku
  • Chórek dziewczęcy z Gimnazjum w Gibach - Parafia św. Anny w Gibach
  • „Młodzi Chrystusa" - Parafia Chrystusa Króla w Suwałkach
  • „Lejdis" - Parafia Andrzeja Boboli w Białej Piskiej
  • „Canditi i Nez Perce" - Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej w Ełku
  • Zespół młodzieżowe z Wiżajn - Parafia p.w. Św. Teresy z Avila w Wiżajnach
  • Zespół młodzieżowy z Pisza - Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Piszu

Soliści - Szkoła Podstawowa

  • 1 miejsce: Michał Tyszkiewicz - Parafia p.w. Świętego Wojciecha w Ełku
  • 2 miejsce: Wiktora Ginter - Parafia p.w. Świętego Wojciecha w Ełku
  • 3 miejsce: Łucja Szwejser - Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku

Oprócz tego w kategorii udział wzięli:

  • Malwina Grzanka - Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku
  • Sylwia Kapuścińska - Szkoła Podstawowanr 4 w Olecku
  • Kinga Tez - Szkoła Podstawowanr 4 w Olecku
  • Agnieszka Makarewicz - Parafia św. Wojciecha w Suwałkach
  • Karolina Słabińska - Parafia św. Wojciecha w Suwałkach
  • Agnieszka Łazarska - Szkoła Podstawowanr 4 w Olecku
  • Maja Marta Piekarska - Parafia p.w. św. Rafała Kalinowskiego w Ełku
  • Kamila Sawicka - Parafia p.w. św. Rafała Kalinowskiego w Ełku
  • Jakub Roszkowski - Parafia p.w. św. Rafała Kalinowskiego w Ełku
  • Paulina Tyszka - Parafia Ducha Świętego w Ełku
  • Klaudia Hanusko - Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku

Soliści – gimnazjum i liceum

  • 1 miejsce: Damian Kaczyński - Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piszu
  • 2 miejsce: Natalia Ołów - Parafia M.B. Miłosierdzia w Suwałkach
  • 3 miejsce: Marta Tyszkiewicz - Parafia p.w. Św. Wojciecha Bp i Męczennika w Ełku

Wyróżnienia:

  • Maria Magdalena Klimczuk - Parafia p.w. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku
  • Urszula Jaczewska - Zespół Szkół nr.2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku
  • Magdalena Korzeniecka - Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Augustowie

Oprócz tego w kategorii wzięli udział:

  • Magdalena Andrulewicz - Parafia p.w. Chrystusa Króla w Suwałkach
  • Monika Gramacka - Parafia p.w. Św. Rodziny w Olecku
  • Martyna Zając - Parafia Andrzeja Boboli w Białej Piskiej
  • Monika Stasińska - Parafia M.B. Miłosierdzia w Suwałkach
  • Aneta Wojtkiewicz - Parafia M.B. Miłosierdzia w Suwałkach
  • Ewelina Misztal - Zespół Szkół nr.2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku
  • Paulina Andruszkiewicz - Parafia p.w. św. Kazimierza Królewicza w Suwałkach
  • Agnieszka Szparkowska- Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Augustowie
  • Radosław Wasążnik - Parafia św. Wojciecha w Ełku

Konkurs o godz. 10.00 otworzył ks. Stanisław Marczak SDB – proboszcz Parafii św. Rafała Kalinowskiego w Ełku.Występy oceniało Jury w skład którego weszli: Beata Klauza, Magdalena Łaszcz, Iwona Ożarek oraz ks. Czesław Szulim SDB.

Przez cały czas trwania konkursu czynne było stoisko Księgarni św. Jerzego w Ełku. Nad przebiegiem konkursu czuwali Animatorzy Oratorium św. Jana Bosko w Ełku.Konkurs zakończono o godz. 16.00 wręczeniem dyplomów i nagród przez głównego organizatora ks. Pawła Sufletę SDB – Kierownika Oratorium św. Jana Bosko w Ełku. 

Dziękując wszystkim za udział i pomoc mamy nadzieję, że poziom śpiewu będzie coraz wyższy na większą Chwałę Boża.

Wizyt:

DziśDziś236
TydzieńTydzień553
OgółemOgółem300851