spotkanie opłatkowe
Trwając w radości płynącej z Wielkiego wydarzenia – Bożego Narodzenia pragniemy zaprosić Czcigodnych Kapłanów, Osoby Życia Konsekrowanego, Katechetów i Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej na spotkania opłatkowe z udziałem J. E. Ks. Bpa Jerzego Mazura SVD, które odbędą się w następującym porządku:

 

  • 5 stycznia (sobota) - spotkanie Sióstr Zakonnych w Ełku o godz. 19.30
  • 8 stycznia (wtorek) - spotkanie Katechetów w Suwałkach w Wyższej Szkole Suwalsko-Mazurskiej, o godz. 14.00
  • 9 stycznia (środa) - spotkanie Księży, Sióstr i Katechetów w Piszu( par. M.B. Ostrobramskiej) o godz. 10.00; katechetów (par. N.S.J)
  • 10 stycznia (czwartek) - spotkanie Księży, Sióstr i Katechetów w Giżycku (par. św. Kazimierza Królewicza) o godz. 10.00
  • 11 stycznia (piątek) - spotkanie Księży, Sióstr i Katechetów w Olecku (par. pw. Podwyższenia Krzyża św.) o godz. 10.00; katechetów i Sióstr (par. NMP Królowej Polski)
  • 1 stycznia (piątek) - spotkanie Katechetów w Ełku (Centrum Administracyjno-Pastoralne) o godz. 14.00
  • 12 stycznia (sobota) - spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy wraz z żonami w Katedrze Ełckiej o godz. 16.00; agapa w Centrum Administracyjno-Pastoralnym
  • 4 stycznia (poniedziałek) - spotkanie Księży i Katechetów w Augustowie (Dom Księży Emerytów) o godz. 10.00; Sióstr (Siostry Rodziny Maryi, ul. 3 Maja 57)
  • 5 stycznia (wtorek) - spotkanie Księży o godz. 10.00; (Wyższa Szkoła Suwalsko-Mazurska)
  • 7 stycznia (czwartek) - spotkanie Księży w Ełku (Centrum Administracyjno-Pastoralne) o godz. 10.00.

Spotkania, w których uczestniczyć będą razem Kapłani, Osoby Życia Konsekrowanego i Katecheci, będą przebiegały w taki sposób, że o godz. 10.00 rozpocznie się spotkanie z Księżmi, a w tym czasie będzie trwała konferencja przeznaczona dla Katechetów świeckich, po czym o godz. 11.30 nastąpi czas życzeń i dzielenia się opłatkiem. Siostry Zakonne, o godz. 12.00 zbiorą się na adoracji Najświętszego Sakramentu, po której o godz. 12.30 nastąpi czas kolędowania przy wspólnym opłatku.

Katecheci Świeccy, którzy przybędą do Ełku i Suwałk, rozpoczną swoje spotkania od poświęconej im konferencji o godz. 14.00 zaś Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej, spotkanie opłatkowe rozpoczną od Mszy św. sprawowanej w Katedrze Ełckiej o godz. 16.00. Tak więc program spotkań, będzie podobny do tych z lat ubiegłych.

serdecznie zapraszamy
ks. Arkadiusz Pietruszewski
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego

Wizyt:

DziśDziś134
TydzieńTydzień287
OgółemOgółem897860